Ons team

 

Verkoopteam

Ons enthousiast verkoopteam Filip, Wouter, Bob, Davy en Steve staan klaar om u te helpen en te adviseren.

Davy Vettenburg

Commercieel raadgever Izegem

Davy Vettenburg

 0474 87 87 16
 Davy.vettenburg@decaigny.be

Steve Hillewaere

Commercieel raadgever Izegem

Steve Hillewaere

 0474 87 87 10
 Steve.hillewaere@decaigny.be

Filip Willems

Commercieel raadgever Tielt

Filip Willems

 0474 87 87 17
 Filip.willems@decaigny.be

Wouter Sioen

Commercieel raadgever Tielt

Wouter Sioen

 0474 87 87 12
 Wouter.sioen@decaigny.be

 

Familie Decaigny

Bob Callens

Verkoop

Bob Callens

 0474 87 87 14
 Bob.callens@decaigny.be

Marc Decaigny

Naverkoop

Marc Decaigny

 0474 87 87 19
 Marc.decaigny@decaigny.be

Sofie Decaigny

Naverkoop – marketing

Sofie Decaigny

 0473 87 87 90
 Sofie.decaigny@decaigny.be

Therese Lecluyse

Administratie

Therese Lecluyse

 0473 87 87 98
 Therese.lecluyse@decaigny.be

 

Diensten naverkoop Tielt

Mathieu Dejonckheere

Dienst naverkoop technisch adviseur

Mathieu Dejonckheere

 051 42 61 60
 Mathieu.dejonckheere@decaigny.be

Nico Carlier

Dienst naverkoop

Nico Carlier

 051 42 61 61
 Nico.carlier@decaigny.be

Dirk Langeraet

Dienst naverkoop magazijn

Dirk Langeraet

 051 42 61 67
 Dirk.langeraet@decaigny.be

Diensten naverkoop Izegem

Philip Gaytant

Dienst naverkoop technisch adviseur

Philip Gaytant

 051 33 64 04
 Philip.gaytant@decaigny.be

Andy Debaeremaeker

Dienst naverkoop technisch adviseur

Andy Debaeremaeker

 051 33 31 55
 Andy.debaeremaeker@decaigny.be

Koen Catteeuw

Dienst naverkoop magazijn

Koen Catteeuw

 051 33 31 52
 Koen.catteeuw@decaigny.be

Chris Vermeersch

Garanties - logistics

Chris Vermeersch

 051 33 31 51
 Chris.vermeersch@decaigny.be

Bram Luypaerd

Dienst naverkoop

Bram Luypaerd

 051 33 31 56
 Bram.luypaerd@decaigny.be

Tom Lapere

Schadebeheerder

Tom Lapere

 051 33 31 53
 Tom.lapere@decaigny.be

 

Administratie

Nicolas Carrette

Accountant

Nicolas Carrette

 051 33 64 09
 Nicolas.carrette@decaigny.be

Ruben Buyck

Administratie Boekhouding

Ruben Buyck

 051 33 64 03
 Ruben.buyck@decaigny.be

Veerle Despriet

Administratie

Veerle Despriet

 051 33 31 57
 Veerle.despriet@decaigny.be

 

Werkplaats Tielt

Kenneth De Bruyne

Mekanieker

Kenneth De Bruyne

Danny Guilbert

Mekanieker

Danny Guilbert

Anthony Taveirne

Mekanieker

Anthony Taveirne

Werkplaats Izegem

Dominique Deschodt

Mekanieker

Dominique Deschodt

Rens Vandenbussche

Mekanieker

Rens Vandenbussche

Steven Braem

Mekanieker

Steven Braem

Yoran Soubry

Mekanieker

Yoran Soubry

Karim Chebli

Mekanieker

Karim Chebli

Kristof Strynckx

Mekanieker

Kristof Strynckx

 

Carrosserie Izegem

Laurent Cellier

Carrossier

Laurent Cellier

Jordy Surgeon

Carrossier

Jordy Surgeon

Rudy Watteny

Carrossier

Rudy Watteny